Klimatizácia Vivax ACP-12CH35AEHI+ BIELA vnútorná + vonkajšia jednotka 3.5 kW

Klimatizácia Vivax ACP-12CH35AEHI+ BIELA je výkonné a efektívne riešenie pre reguláciu teploty s výkonom 3.5 kW. Ponúka pokročilé funkcie ako ionizátor pre čistenie vzduchu od alergénov a škodlivín, 180° prietok vzduchu pre rovnomerné rozloženie tepla alebo chladu a Bio HEPA filtračný systém pre zachytávanie mikročastíc. Táto klimatizácia je ideálnou voľbou pre zdravý a čistý vnútorný vzduch v domácnostiach alebo kanceláriách.

650,00  bez DPH
780,00  s DPH

Kategória:

Klimatizácia Vivax ACP-12CH35AEHI+ BIELA vnútorná + vonkajšia jednotka 3.5 kW

limatizácia Vivax ACP-12CH35AEHI+ BIELA je moderné klimatizačné riešenie navrhnuté tak, aby poskytovalo nielen optimálny chladiaci a vykurovací výkon, ale zároveň prispievalo k zlepšeniu kvality vnútorného vzduchu v miestnostiach. S výkonom 3.5 kW je tento model ideálnym riešením pre efektívnu reguláciu teploty v domácnostiach alebo menších kanceláriách.

Hlavné Vlastnosti:

  • Ionizátor: Táto funkcia zvyšuje kvalitu vnútorného vzduchu odstránením alergénov a škodlivých častíc, ako sú prach, peľ, baktérie a vírusy, čo je obzvlášť výhodné pre ľudí trpiacich alergiami alebo respiračnými problémami.
  • 180° Prietok Vzduchu: Inovatívny systém riadenia prúdenia vzduchu umožňuje, aby sa vzduch distribuoval rovnomerne po celej miestnosti. Smerová lamela sa automaticky pohybuje horizontálne aj vertikálne, čo zabezpečuje optimálnu distribúciu chladeného alebo vyhrievaného vzduchu do každého kúta miestnosti.
  • Bio HEPA Filtračný Systém: Tento pokročilý filtračný systém je navrhnutý tak, aby odstraňoval vzduchom prenášané častice až do veľkosti PM 0,3 a iné škodlivé látky. Superhustý predfilter účinne zachytáva väčšie častice, ako sú chlpy domácich zvierat a prach, čím zabezpečuje, že vzduch vo vašej domácnosti je vždy čistý a zdravý.

Vďaka týmto pokročilým vlastnostiam je klimatizácia Vivax ACP-12CH35AEHI+ BIELA výnimočná nielen svojou schopnosťou regulovať teplotu, ale aj prínosom pre zlepšenie celkového prostredia a pohody v miestnosti. Tento model predstavuje skvelú voľbu pre každého, kto hľadá efektívnu, ale zároveň zdravú a pohodlnú klímu vo svojom domove alebo pracovnom prostredí.

 

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené