Klimatizácia VIVAX Y ACP-12CH35AEYIs R32

Klimatizácia VIVAX Y ACP-12CH35AEYIs R32 je dokonalým príkladom, kde sa stretávajú najnovšie technológie, moderný dizajn a vysoký výkon, aby spoločne vytvorili optimálne podmienky pre váš domov. S vykurovacím výkonom 4,25 kW a chladiacim výkonom 3,52 kW, tento model poskytuje pohodlie a efektívnosť počas celého roka, čo ho robí ideálnou voľbou pre široké spektrum domácností.

958,33  bez DPH
1150,00  s DPH

Kategória:

Klimatizácia VIVAX Y ACP-12CH35AEYIs R32

Dizajnová klimatizácia VIVAX Y ACP-12CH35AEYIs R32 je synonymom pre kvalitu a inováciu, navrhnutá tak, aby poskytovala komfort a úsporu energie v domácnostiach počas celého roka. S vykurovacím výkonom 4,25 kW a chladiacim výkonom 3,52 kW je tento model perfektnou voľbou pre efektívnu reguláciu teploty vo väčšine domovov. Pokročilá 3D invertorová technológia zabezpečuje efektívnu prevádzku aj v extrémnych poveternostných podmienkach, pričom jej nehluchá prevádzka, bio filter a ionizátor garantujú, že vzduch vo vašom domove bude vždy čistý a zdravý.

Vlastnosti ako inteligentný pohybový senzor, ktorý prispôsobuje chod klimatizácie podľa ľudskej aktivity v miestnosti, a vstavaný WiFi modul pre diaľkové ovládanie cez aplikáciu, pridávajú k tomuto modelu vrstvu pohodlia a adaptability. S energetickou účinnosťou triedy A+++ pri kúrení aj chladení a schopnosťou pracovať na plný výkon až do -15 °C, VIVAX Y ACP-12CH35AEYIs R32 dokazuje svoju spoľahlivosť a výkon aj v náročných klimatických podmienkach.

Päťročná záruka a použitie ekologicky šetrného plynu R32 svedčia o dlhodobej spoľahlivosti a záväzku k ochrane životného prostredia. Tento model je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú vysokú kvalitu, efektívnosť a pokročilé funkcie v jednom elegantnom balení.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené