Podlahová klimatizácia VIVAX ACP-12CT35AERI/I3

Podlahová klimatizácia VIVAX ACP-12CT35AERI/I3 využíva 3D invertorovú technológiu a inteligentné funkcie pre maximálnu energetickú účinnosť. Umožňuje pohodlné ovládanie cez WiFi a aplikáciu NethomePlus.

315,83  bez DPH
379,00  s DPH

 Podlahová klimatizácia VIVAX ACP-12CT35AERI/I3

VIVAX ACP-12CT35AERI/I3, vrcholná podlahová klimatizačná jednotka pre multisplit systémy, ponúka výnimočný výkon 3,81 kW s pokročilou 3D invertorovou technológiou pre efektívne chladenie a energetické úspory. Zariadenie prichádza s kombinovaným horizontálnym a vertikálnym odsávaním pre rovnomerné rozloženie vzduchu a prachovým filtrom pre čistejší dýchaný vzduch.

Inteligentné funkcie ako "Cítim" analyzujú teplotu prostredia pre optimálnu reguláciu, zatiaľ čo ECO režim minimalizuje spotrebu energie až o 60% počas spánku. Inovatívne obojstranné odvádzanie vzduchu spolu s inteligentným prúdením vzduchu rýchlo dosahuje požadovanú teplotu. Samočistiaci mechanizmus a ekologická chladiaca látka R32 zdôrazňujú záväzok k vysokým štandardom a udržateľnosti. Vďaka WiFi a aplikácii NethomePlus sa ovládanie stáva pohodlným a prístupným, čo VIVAX ACP-12CT35AERI/I3 robí ideálnou voľbou pre každú modernú domácnosť.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené