Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-89CH260AERIs R32-3

VIVAX HPM-89CH260AERIs R32-3: Moderné invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda s vysokou energetickou účinnosťou. Ovládajte pohodlie vášho domova s integrovaným WIFI modulom a užívajte si úspory energie.

7625,00  bez DPH
9150,00  s DPH

Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-89CH260AERIs R32-3 predstavuje špičku v oblasti invertorových tepelných čerpadiel vzduch-voda, určenú pre vonkajšie použitie s multifunkčnými možnosťami: vykurovanie, chladenie a ohrev teplej úžitkovej vody. Toto zariadenie efektívne využíva teplo z okolitého vzduchu na vytvorenie energie pre vykurovanie a ohrev vody, čím ponúka ekonomicky výhodnú alternatívu k tradičným vykurovacím systémom. Navrhnuté pre exteriérové prostredie, jeho hlavný hydromodul je umiestnený v robustnom obale, čo zabezpečuje spoľahlivú ochranu. Intuitívne používateľské rozhranie je prepojené s jednotkou pomocou komunikačného kábla, čo umožňuje variabilné nastavenia, vrátane ECO režimu, sezónnych klimatických kriviek a servisných parametrov. Štandardným vybavením je aj WIFI modul, ktorý zvyšuje komfort ovládania.

Monoblok HPM-89CH260AERIs R32-3 s kapacitou 26 kW/27 kW je vybavený modernou technológiou DC Inverter. Okrem znižovania hlučnosti prístroja zabezpečuje aj maximálnu energetickú účinnosť pri minimálnej spotrebe, čo potvrdzuje aj energetická trieda A+++ pri výstupnej teplote 35°C.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené