Dizajnová klimatizácia VIVAX M ACP-07CH21AEMI/I

Spojte vysoký výkon s elegantným dizajnom a doprajte si optimálny komfort s klimatizáciou VIVAX M ACP-07CH21AEMI/I

165,83  bez DPH
199,00  s DPH

Katalógové číslo: ffff Kategórie: ,

Klimatizácia VIVAX M ACP-07CH21AEMI/I: Kľúč k vášmu komfortu

Hľadáte spoľahlivú a energeticky efektívnu klimatizáciu, ktorá zútulní váš domov alebo oživí atmosféru vo vašom obchode? Potom je VIVAX M ACP-07CH21AEMI/I tou pravou voľbou pre vás!

Preskúmajte benefity tejto nástennej vnútornej jednotky s výkonom 2 346 kW:

  • Energetická účinnosť na vysokej úrovni: Vďaka špičkovým technológiám si môžete užívať komfortnú teplotu bez ohľadu na vonkajšie podmienky a zároveň šetriť energiu.
  • Elegantný dizajn: Moderný vzhľad klimatizácie sa harmonicky začlení do akéhokoľvek interiéru a stane sa jeho estetickým doplnkom.
  • Zdravé prostredie: Bio a prachový filter zachytávajú nečistoty a alergény, čím prispievajú k čistému a zdravému ovzdušiu.
  • Funkcia "I feel": Inteligentný senzor automaticky reguluje teplotu v miestnosti a zaisťuje optimálny komfort s ohľadom na úsporu energie.
  • Ovládanie cez WiFi: Klimatizáciu môžete pohodlne ovládať na diaľku pomocou smartfónu alebo tabletu, nech ste kdekoľvek.VIVAX M ACP-07CH21AEMI/I je perfektná kombinácia komfortu, estetiky a moderných technológií. Doprajte si príjemnú klímu a urobte krok k zdravšiemu prostrediu s touto výnimočnou klimatizačnou jednotkou.
Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené