Podlahová klimatizácia VIVAX ACP-18CT50AERI/I3

Podlahová klimatizácia VIVAX ACP-18CT50AERI/I3 je štýlový podlahový klimatizačný systém, ktorý prináša vysokú energetickú účinnosť triedy A++ a pokročilú 3D invertorovú technológiu pre bezkonkurenčný chladiaci výkon. Jeho inteligentné prúdenie vzduchu zabezpečuje ideálne rozloženie tepla alebo chladu pre maximálny komfort, zatiaľ čo moderný dizajn a pokročilé funkcie udržiavajú vzduch vo vašej domácnosti čistý a svieži.

315,83  bez DPH
379,00  s DPH

Podlahová klimatizácia VIVAX ACP-18CT50AERI/I3

Podlahová klimatizácia VIVAX ACP-18CT50AERI/I3 predstavuje špičkový výber pre tých, ktorí vyžadujú kombináciu vysokého výkonu a energetické efektivity. S impozantným nominálnym výkonom 4,98 kW a mono split systémom, tento model zahŕňa pokročilú 3D invertorovú technológiu pre optimalizovaný chladiaci výkon a úspory energie.

Jedinečná funkcia horizontálneho a automatického vertikálneho odsávania umožňuje rovnomerné rozloženie vzduchu, zatiaľ čo integrovaný prachový filter zabezpečuje čistotu a zdravie prostredia. Inteligentné prispôsobovanie teploty a rýchlosti ventilátora vďaka funkcii "Cítim" zaručuje nepretržitý komfort. Obojstranný odvod vzduchu a efektívne rozloženie prúdenia znamenajú, že teplota je rovnomerne distribuovaná bez priameho fúkania na osoby v miestnosti.

Táto klimatizácia nie je len výkonná, ale aj navrhnutá pre dlhodobú a spoľahlivú prevádzku vďaka päťročnej záruke a použitiu ekologického plynu R32. Vďaka možnosti WiFi ovládania a aplikácii NethomePlus je VIVAX ACP-18CT50AERI/I3 ideálnym riešením pre každého, kto hľadá moderný a efektívny klimatizačný systém.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené