Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-14CH40AERIs-1H3

Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-22CH65AERIs R32-1H3 s prídavným ohrievačom 3 kW predstavuje inovatívne riešenie pre vykurovanie, chladenie a prípravu teplej vody. S energetickou triedou A+++, nízkou spotrebou a tichou prevádzkou poskytuje efektívne a spoľahlivé vykurovanie a chladenie.

3624,17  bez DPH
4349,00  s DPH

Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-14CH40AERIs-1H3 prináša spojenie moderných funkcií s výkonnou invertorovou technológiou a prídavným ohrievačom o výkone 3 kW. Navrhnuté pre vonkajšiu inštaláciu, poskytuje multifunkčné využitie v oblasti vykurovania, chladenia a prípravy teplej vody.

Vďaka optimalizovanému využitiu vonkajšieho vzduchu umožňuje efektívny prenos tepla do vodného systému s minimálnou spotrebou energie, čo prispieva k významným úsporám oproti tradičným vykurovacím metódam. Integrovaný hydromodul a užívateľsky prívetivé rozhranie dopĺňa možnosť WiFi konektivity, čo umožňuje pohodlné diaľkové ovládanie a nastavenie. Monoblok HPM-14CH40AERIs-1H3, s výkonom 4,2 kW/4,5 kW, zdôrazňuje výhody technológie DC Inverter - tichý chod a excelentnú energetickú efektívnosť s hodnotením A+++.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené