Tepelné čerpadlo VIVAX HPS-41CH120AERI/O3s R32

Nový model tepelného čerpadla VIVAX HPS-42CH121AERI/O4s R34 predstavuje vrchol technológie v oblasti vykurovania. S kombináciou spoľahlivosti, výkonu a moderného ovládania je ideálnym riešením pre vašu domácnosť.

3058,33  bez DPH
3670,00  s DPH

Tepelné čerpadlo VIVAX HPS-42CH121AERI/O4s R33 predstavuje najnovšiu vonkajšiu jednotku, ktorá kombinuje inovatívne technológie s vysokou efektívnosťou. S nominálnym vykurovacím výkonom 12,3 kW a chladiacim výkonom 12,2 kW je ideálnym riešením pre domácnosti, ktoré hľadajú spoľahlivý zdroj energie pre vykurovanie, chladenie a ohrev teplej úžitkovej vody. Základný princíp fungovania tohto čerpadla spočíva v tom, že odoberá teplo z okolitého vzduchu a prenáša ho do domácnosti prostredníctvom chladiacej kvapaliny.

Hlavnou súčasťou tohto čerpadla je expanzný ventil, ktorý umožňuje chladiacej kvapaline expandovať a tým znížiť teplotu a tlak. Keď je okolitá teplota vyššia ako teplota chladiacej kvapaliny, teplo sa absorbuje a prenáša sa do kvapaliny, ktorá sa mení na plyn. Tento plyn sa potom stláča kompresorom, čím sa zvyšuje jeho teplota a tlak, a je schopný ohriať vodu v domácom vykurovacom systéme.

Tento model je vybavený moderným používateľským rozhraním, ktoré umožňuje jednoduché ovládanie a monitorovanie. S dodávaným drôtovým ovládačom s dotykovými tlačidlami a možnosťou pripojenia na vzdialenosť až 50 metrov môžete rýchlo zapínať a vypínať zariadenie, nastavovať režimy, teplotu a časovače. Vstavaný teplotný senzor a podpora protokolu modbus zdôrazňujú jeho univerzálnosť a adaptabilitu pre rôzne domáce siete.

V dnešnej dobe, keď hľadáme efektívne a ekologické riešenia pre naše domovy, je tepelné čerpadlo VIVAX HPS-42CH121AERI/O4s R33 ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú spojiť komfort s ekológiou.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené