Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-22CH65AERIs R32-1

Objavte úsporné vykurovanie s tepelným čerpadlom VIVAX HPM-22CH65AERIs R32-1. S vysokou účinnosťou, nízkou hladinou hluku a flexibilnými režimami je toto čerpadlo ideálnym riešením pre váš domov.

3562,50  bez DPH
4275,00  s DPH

Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-22CH65AERIs R32-1 predstavuje vrchol v oblasti vykurovacích riešení pre moderný dom. Toto zariadenie vzduch-voda s invertorovou technológiou je navrhnuté tak, aby dokonale vyhovovalo potrebám tých, ktorí hľadajú účinnosť a ekologické riešenia.

Jeho schopnosť extrahovať teplo z vonkajšieho prostredia a efektívne ho využiť na vykurovanie a prípravu teplej vody pomocou kompresorovej metódy je skutočne revolučná. Výsledkom je výrazná úspora elektrickej energie v porovnaní s tradičnými vykurovacími metódami.

Konštrukčné riešenia zahŕňajú integrovaný hydromodul priamo v kryte jednotky a intuitívne používateľské rozhranie, ktoré komunikuje cez spoľahlivý komunikačný kábel. Rôzne prevádzkové režimy, vrátane ekologických, umožňujú personalizáciu podľa potrieb a predstáv užívateľa. A nie je nám cudzie, že táto jednotka je pripojiteľná na WiFi, čo zvyšuje komfort a kontrolu nad systémom.

Finálnym vrcholom je inovatívna technológia DC Inverter. S výkonom 6,35 kW pri vykurovaní a 6,5 kW pri chladení, VIVAX HPM-22CH65AERIs R32-1 zabezpečuje tichú a efektívnu prevádzku s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Jeho energetická účinnosť A+++ je len čerešničkou na torte tohto technologického skvostu.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené