Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-41CH120AERIs R32-3H9

VIVAX HPM-41CH120AERIs R32-3H9: Moderné tepelné čerpadlo s technológiou DC Inverter, integrovaným ohrievačom s výkonom 9 kW a energetickým hodnotením A+++. Poskytuje efektívne, tiché a spoľahlivé riešenie pre vykurovanie, chladenie a ohrev vody

5629,17  bez DPH
6755,00  s DPH

Moderné riešenie pre vykurovanie a chladenie vášho domova sa skrýva v tepelnom čerpadle VIVAX HPM-41CH120AERIs R32-3H9. S vyspelou invertorovou technológiou a integrovaným elektrickým ohrievačom s výkonom 9 kW, tento model poskytuje komplexné riešenie pre vaše potreby v oblasti vykurovania a prípravy teplej úžitkovej vody.

Extrahuje teplo z vonkajšieho prostredia a efektívne ho prenáša do vody, čo zabezpečuje konzistentné a účinné vykurovanie s významnými úsporami energie. Inštalačné riešenie s hydromodulom skrytým vo vnútri jednotky garantuje estetický vzhľad v exteriéri vášho domu.

Intuitívne používateľské rozhranie umožňuje plnú kontrolu nad systémom vrátane prispôsobenia klimatických kriviek, nastavenia časovačov a monitorovania spotreby. Unikátna technológia DC Inverter optimalizuje prevádzku čerpadla na základe aktuálnych potrieb, čo znižuje spotrebu energie a minimalizuje hluk. S energetickým hodnotením A+++ je toto čerpadlo špičkovým riešením pre ekologicky a ekonomicky zameraných majiteľov domov.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené