Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-48CH140AERIs R32-3H9

VIVAX HPM-48CH140AERIs R32-3H9: Moderné invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda s ohrievačom o výkone 9 kW. Zaručuje vysoký výkon aj v mrazivých podmienkach a dosahuje energetickú triedu A+++. S integrovaným WIFI modulom a technológiou DC Inverter pre optimálnu účinnosť.

5612,50  bez DPH
6735,00  s DPH

Moderné tepelné čerpadlo VIVAX HPM-48CH140AERIs R32-3H9 zavádza nové štandardy účinnosti a inovácií v oblasti invertorových tepelných čerpadiel vzduch-voda. S integrovaným elektrickým ohrievačom s výkonom 9 kW zabezpečuje rýchlu a efektívnu prípravu teplej úžitkovej vody, čo je kľúčové pre komfort v každodennom živote.

Toto čerpadlo má unikátnu schopnosť čerpať teplo z vonkajšieho vzduchu aj v mrazivých podmienkach, čím poskytuje spoľahlivý výkon v rôznych klimatických podmienkach. Jeho konštrukcia umožňuje jednoduchú inštaláciu na vonkajšie steny budov a s hydromodulom umiestneným vo vnútri krytu je zabezpečená maximálna ochrana pred poveternostnými vplyvmi.

Ovládanie zariadenia je pohodlné a intuitívne vďaka modernému používateľskému rozhraniu. Pripojenie cez komunikačný kábel umožňuje prispôsobenie všetkých nastavení podľa individuálnych potrieb. WIFI modul, súčasťou štandardnej výbavy, prináša nový rozmer vzdialeného ovládania a monitorovania čerpadla.

Najnovšia technológia DC Inverter, integrovaná do modelu HPM-48CH140AERIs R32-3H9, zabezpečuje vynikajúcu energetickú účinnosť pri minimalizácii hluku. V kombinácii s energetickou triedou A+++ pri výstupnej teplote 35 °C sa stáva jedným z najefektívnejších riešení na trhu.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené