Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-53CH155AERIs R32-3H9

VIVAX HPM-53CH155AERIs R32-3H9 je špičkové invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda s prídavným ohrievačom o výkone 9 kW. Jeho inovatívna technológia zabezpečuje maximálnu účinnosť, tichý chod a inteligentné ovládanie cez WIFI. Toto tepelné čerpadlo sa radí do najvyššej energetickej triedy A+++, čím zaručuje nielen vysoký výkon, ale aj minimálny vplyv na životné prostredie.

5825,00  bez DPH
6990,00  s DPH

Moderné metódy vykurovania predstavujú kľúč k efektívnemu a udržateľnému bývaniu. Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-53CH155AERIs R32-3H9 sa radí medzi špičkové technologické riešenia v oblasti vykurovania domácností. Vďaka svojej inovatívnej technológii invertora a prídavnému elektrickému ohrievaču s výkonom 9 kW poskytuje optimálnu reguláciu teploty počas celého roka.

Integrované pokročilé senzory umožňujú čerpadlu automaticky prispôsobiť svoj výkon podľa zmien v okolitom prostredí, čím sa zabezpečuje pohodlie používateľov. S integrovaným WIFI modulom môžu používatelia ľahko monitorovať a nastavovať svoje tepelné čerpadlo z akéhokoľvek miesta, čo pridáva ďalšiu úroveň komfortu.

Okrem toho technológia DC Inverter nielenže znižuje hladinu hluku, ale tiež minimalizuje spotrebu elektrickej energie, čo vedie k maximálnej účinnosti pri minimálnych prevádzkových nákladoch. Vysoká energetická účinnosť v kategórii A+++ zabezpečuje, že vaše domácnosti bude vždy teplé a zároveň sa minimalizuje negatívny dopad na životné prostredie.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené