Dizajnová klimatizácia VIVAX M ACP-24CH70AEMIs R32

Prežite skúsenosť s klimatizáciou na úplne novom úrovni s Vivax M ACP-18CH50AEMIs R32. Tento model kombinuje vysoký výkon, energetickú efektívnosť a pokročilé funkcie pre zabezpečenie dokonalej čistoty vzduchu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre každého, kto hľadá komfort, úspory a zdravé životné prostredie.

958,33  bez DPH
1150,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX M ACP-24CH70AEMIs R32

Dizajnová klimatizácia Vivax M ACP-24CH70AEMIs R32 predstavuje vrchol v oblasti klimatizácie, kombinujúc nekompromisnú kvalitu s vynikajúcou účinnosťou. S nominálnym vykurovacím výkonom 7,33 kW a chladiacim výkonom 7,03 kW, táto klimatizácia je perfektným riešením pre udržanie ideálnej teploty vo vašej domácnosti počas celého roka.

Vďaka pokročilej 3D invertorovej technológii pracuje toto zariadenie na optimálnej úrovni s maximálnou energetickou efektívnosťou. Bio filter, unikátny pre tento model, ponúka zvýšenú ochranu zdravia vašej rodiny. Kombinácia biologického enzýmu a eko filtra nielenže efektívne ničí baktérie a huby, ale aj filtruje prach a iné alergény, zabezpečujúc tak, že vzduch vo vašej domácnosti je nielen chladný, ale predovšetkým čistý a zdravý.

Objavte nový štandard v klimatizácii s Vivax M ACP-24CH70AEMIs R32, kde sa dizajn stretáva s technológiou na poskytnutie neprekonateľného komfortu a kvality.

 

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené