Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI+ R32 GOLD

Model klimatizácie Vivax R+ ACP-12CH35AERI+ R32 GOLD predstavuje dokonalú rovnováhu medzi elegantným dizajnom a vysokou výkonnosťou. S vykurovacím výkonom 3,81 kW a chladiacim výkonom 3,52 kW, táto klimatizácia ponúka optimálnu reguláciu teploty pre vaše prostredie, zabezpečujúc maximálny komfort bez ohľadu na vonkajšie podmienky.

557,50  bez DPH
669,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI+ R32 GOLD

Klimatizácia Vivax R+ ACP-12CH35AERI+ R32 GOLD predstavuje špičku v oblasti domácej klimatizácie, kombinujúc prvotriedny výkon, energetickú efektivitu a vysokú úroveň užívateľského komfortu. S vykurovacím výkonom 3,81 kW a chladiacim výkonom 3,52 kW, tento model poskytuje excelentný výkon a zároveň ponúka signifikantné úspory na nákladoch za energiu, vďaka inovatívnej 3D invertorovej technológii.

Jeho tichý režim zabezpečuje, že vaše nočné spánky budú pokojné a neprerušované, zatiaľ čo vynikajúca kombinácia bio filtra a ionizátora zaisťuje, že vzduch vo vašom domove bude čistý a zbavený nečistôt a alergénov. Toto je ideálne riešenie pre alergikov a každého, kto si cení zdravé vnútorné prostredie.

Funkcia "I feel" predstavuje sofistikovaný mechanizmus, ktorý umožňuje presnú a personalizovanú reguláciu teploty, reagujúc na aktuálne podmienky prostredia pre optimálne nastavenie. Externá jednotka, vybavená kompresormi a kondenzátorovými ohrievačmi, zabezpečuje spoľahlivý výkon aj pri vykurovaní, čím zaručuje, že váš domov bude pohodlný v každom ročnom období.

Energetické triedy A+++ a A++ svedčia o výnimočnej účinnosti tohto modelu, ktorý prináša špičkový chladiaci výkon pri minimálnej spotrebe. Možnosť WiFi ovládania cez aplikáciu NethomePlus pridáva ďalšiu vrstvu pohodlia, umožňujúc vám ovládať klimatizáciu odkiaľkoľvek.

Vivax R+ ACP-12CH35AERI+ R32 GOLD je teda nielen klimatizáciou, ale skutočným vrcholom modernosti a technologickej inovácie, navrhnutým tak, aby splnil a prekročil očakávania v oblasti domáceho klimatizačného komfortu.

 

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené