DIZAJNOVÁ KLIMATIZÁCIA VIVAX R+ ACP-18CH50AERI+ R32 STRIEBORNÉ ZRKADLO

Klimatizácia Vivax R+ ACP-18CH50AERI+ R32 SILVER MIRROR je špičkovým produktom, ktorý stanovuje nové štandardy v oblasti domácich klimatizačných systémov. S kombináciou vysokého vykurovacieho výkonu 5,57 kW a chladiaceho výkonu 5,28 kW poskytuje tento model neprekonateľný komfort v každom prostredí.

875,00  bez DPH
1050,00  s DPH

KLIMATIZÁCIA VIVAX R+ ACP-18CH50AERI+ R32 STRIEBORNÉ ZRKADLO

Klimatizácia Vivax R+ ACP-18CH50AERI+ R32 SILVER MIRROR je skutočne revolučným produktom na trhu klimatizácií, ktorý prináša vynikajúcu kombináciu vysokého výkonu, energetických úspor a inovatívnych technológií. S nominálnym vykurovacím výkonom 5,57 kW a chladiacim výkonom 5,28 kW ponúka toto zariadenie výnimočnú efektivitu a je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá optimálny komfort a špičkovú funkčnosť.

Pokročilá 3D invertorová technológia zabezpečuje, že klimatizácia pracuje s maximálnou účinnosťou, pričom minimalizuje spotrebu energie. Bio filter a ionizátor poskytujú pridanú hodnotu tým, že zabezpečujú čistý a zdravý vzduch v miestnosti, čo je mimoriadne dôležité pre alergikov a osoby citlivé na kvalitu vzduchu.

Inteligentná funkcia "I feel" a inovatívne funkcie vysušovania a samočistenia vnútornej jednotky zaručujú, že klimatizácia Vivax R+ je nielen efektívna, ale aj jednoduchá na údržbu, čo predlžuje jej životnosť a zabezpečuje nepretržitý komfort. Päťročná záruka a použitie ekologicky šetrného plynu R32 zdôrazňujú záväzok spoločnosti k dlhodobej kvalite a udržateľnosti.

Možnosť ovládania zariadenia cez WiFi prostredníctvom aplikácie NethomePlus poskytuje používateľom konečný komfort a flexibilitu v riadení ich domáceho klimatu, čo robí z klimatizácie Vivax R+ ACP-18CH50AERI+ R32 SILVER MIRROR perfektnú voľbu pre moderný domov.

 

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené