Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI+ R32

Elegantná klimatizácia Vivax R+ ACP-12CH35AERI+ R32 prináša do sveta klimatizácií revolučný štandard kombinujúci vysočiný vykurovací výkon 3,81 kW a chladiaci výkon 3,52 kW. Tento model je navrhnutý tak, aby poskytoval bezprecedentný komfort a efektivitu, čím redefinuje očakávania užívateľov od moderných klimatizačných systémov.

532,50  bez DPH
639,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI+ R32

Elegantná klimatizácia Vivax R+ ACP-12CH35AERI+ R32 stanovuje nové méty v odvetví klimatizácií s kombináciou vykurovacieho výkonu 3,81 kW a chladiaceho výkonu 3,52 kW. Je navrhnutá tak, aby poskytovala nielen vynikajúci výkon, ale aj významné energetické úspory, vďaka pokročilej 3D invertorovej technológii. Tento model je synonymom pre inováciu, efektivitu a vysoký štandard komfortu v každej domácnosti.

Tichá prevádzka tejto klimatizácie zabezpečuje, že váš odpočinok alebo spánok nebude nikdy narušený. Integrovaný bio filter a ionizátor prinášajú do vašich priestorov čistejší a zdravší vzduch, čo je obzvlášť výhodné pre osoby trpiace alergiami. Samočistiaci režim vnútornej jednotky navyše zabezpečuje odstránenie akýchkoľvek nečistôt a vlhkosti, udržiavajúc tak systém v optimálnom stave s minimálnou potrebou údržby.

Funkcionalita "I feel" predstavuje krok vpred v personalizácii užívateľského komfortu. Diaľkové ovládanie s integrovanými senzormi meria teplotu prostredia a optimalizuje výkon klimatizácie, aby zabezpečilo dokonalú rovnováhu medzi pohodlím a energetickou účinnosťou.

V kombinácii s kompresorovými a kondenzátorovými systémami pre efektívnu prácu v režime vykurovania, energetickou efektívnosťou triedy A+++ a možnosťou ovládania cez aplikáciu po zakúpení WiFi modulu, Vivax R+ ACP-12CH35AERI+ R32 predstavuje vrchol moderných klimatizačných riešení. Je to dokonalý príklad, ako môže byť klimatizácia nielen funkčným, ale aj technologickým zázrakom vo vašom domove.

 

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené