Dizajnová klimatizácia VIVAX Q ACP-24CH70AEQIs R32

Klimatizácia Vivax Q ACP-24CH70AEQIs R32 predstavuje vrchol technologického pokroku, navrhnutý s ohľadom na potreby moderného užívateľa. Tento model využíva výkonnú 3D invertorovú technológiu pre efektívne chladenie a vykurovanie, zatiaľ čo zabezpečuje maximálne energetické úspory.

925,00  bez DPH
1110,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX Q ACP-24CH70AEQIs R32

Vivax Q ACP-24CH70AEQIs R32 prináša do vašich domovov a kancelárií nie len sofistikovaný dizajn, ale aj impozantný výkon, ktorý zabezpečí ideálnu teplotu bez ohľadu na vonkajšie podmienky. S vykurovacím výkonom 7,33 kW a chladiacim výkonom 7,03 kW, tento model je vrcholom v oblasti klimatizácie, ponúkajúc optimálne pohodlie v spojení s energetickou efektívnosťou.

Inovatívna 3D invertorová technológia umožňuje tomuto modelu poskytnúť účinné chladenie a zároveň maximalizovať úspory energie, čo z neho robí ideálne riešenie pre každého, kto hľadá vysoký výkon spolu s udržateľnou prevádzkou. Vnútorný katalyzátorový filter a prachový filter zlepšujú kvalitu vzduchu elimináciou škodlivých plynov a prachu, zatiaľ čo tiež chránia zariadenie pred znečistením.

Samočistiaca funkcia tohto modelu zabezpečuje, že vnútorná jednotka zostáva čistá a efektívna, čím sa znižuje potreba častého servisu. Vivax Q ACP-24CH70AEQIs R32 je tak nielen symbolom dizajnovej excelentnosti, ale aj ukážkou inovácie a udržateľnosti v praxi, ponúkajúc kompletné riešenie pre vaše potreby v oblasti klimatizácie.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené