Dizajnová klimatizácia VIVAX Q ACP-09CH25AEQIs R32

Klimatizácia Vivax Q ACP-09CH25AEQIs R32 je špičkovým riešením, ktoré zosobňuje perfektný súlad elegantného dizajnu a výkonných technologických funkcií. Navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort v každom domove, bez ohľadu na vonkajšie klimatické podmienky, ponúka tento model spoľahlivý výkon, ktorý zodpovedá potrebám moderných domácností.

429,17  bez DPH
515,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX Q ACP-09CH25AEQIs R32

Klimatizácia Vivax Q ACP-09CH25AEQIs R32 stanovuje nový štandard pre cenovú kategóriu, do ktorej patrí, prinášajúc spotrebiteľom nekompromisný komfort a účinnosť. S nominálnym vykurovacím výkonom 2,93 kW a chladiacim výkonom 3,4 kW, táto jednotka dokazuje, že vysoká kvalita a špičková technológia môžu byť dostupné za rozumnú cenu.

3D invertorová technológia je základom tohto modelu, zaisťujúc vysoký výkon pri zároveň maximálnej energetické účinnosti. Ďalej, s katalyzátorovým a prachovým filtrom, Vivax Q zabezpečuje nielen chladný alebo teplý vzduch podľa vašich potrieb, ale aj čistý a zdravý vzduch vo vašom interiéri.

Inteligentné funkcie ako "Cítim" a "Nasleduj ma" personalizujú užívateľský zážitok, umožňujúc klimatizácii automaticky upravovať svoj výkon závisle na aktuálnej teplote a prítomnosti ľudí v miestnosti, čím zvyšujú efektivitu a znižujú energetické náklady. Tento model je dokonalým príkladom toho, ako Vivax zavádza inovácie, ktoré reálne zlepšujú každodenný život, a to všetko podporené päťročnou zárukou a ekologickým chladivom R32, čo predstavuje zodpovedný prístup k životnému prostrediu.

S možnosťou WiFi pripojenia a ovládania prostredníctvom aplikácie NethomePlus je Vivax Q ACP-09CH25AEQIs R32 nielen vynikajúcou voľbou pre moderné domácnosti hľadajúce kvalitu a výkon, ale aj pre tých, ktorí oceňujú pohodlie a kontrolu nad ich domácim prostredím na dosah ruky.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené