Dizajn klimatizácie VIVAX R+ ACP-18CH50AERI+ R32

Klimatizácia Vivax R+ ACP-18CH50AERI+ R32 je pravou ukážkou toho, ako môže byť vysoký výkon vkusne zakomponovaný do elegantného dizajnu, vytvárajúc pritom optimálne prostredie v každom interiéri. S nominálnym vykurovacím výkonom 5,57 kW a chladiacim výkonom 5,28 kW, tento model je schopný rýchlo a efektívne regulovať teplotu vo vašej domácnosti alebo kancelárii, čím zabezpečuje pohodlie počas celého roka.

833,33  bez DPH
1000,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX R+ ACP-18CH50AERI+ R32

Klimatizácia Vivax R+ ACP-18CH50AERI+ R32 predefinuje koncept domácej klímy tým, že ponúka nielen esteticky príjemný dizajn, ale aj vysokú úroveň inteligencie a efektivity. Tento model je navrhnutý tak, aby vyhovel potrebám moderného domova, poskytujúc optimálny komfort s minimálnymi nákladmi a dopadom na životné prostredie.

Funkcia "Cítim" znamená revolúciu v personalizácii teplotného komfortu. Vďaka precíznym senzorom na diaľkovom ovládači dokáže klimatizácia dynamicky reagovať na zmeny teploty v miestnosti a automaticky prispôsobiť svoj výkon, aby zabezpečila konzistentné pohodlie pre všetkých obyvateľov.

Komponenty, ako sú kondenzátor a kompresor v vonkajšej jednotke, zabezpečujú spoľahlivý a hladký chod klimatizácie aj vo vykurovacom režime, čo je dôkazom technologickej sofistikovanosti a odolnosti tohto modelu.

Energetická efektívnosť tohto zariadenia, potvrdená energetickými štítkami A++ pre chladenie a A+ pre vykurovanie, predstavuje nielen úsporu nákladov na elektrinu, ale aj značné zníženie ekologickej stopy. Toto, spolu s päťročnou zárukou, znamená dlhodobú hodnotu a spoľahlivosť, ktorú od svojej klimatizácie môžete očakávať.

Vivax R+ ACP-18CH50AERI+ R32 je tak viac než len klimatizácia; je to inteligentné a udržateľné riešenie, ktoré zabezpečuje dokonalé pohodlie a štýl pre každý moderný domov.

 

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené