Dizajnová klimatizácia VIVAX Q ACP-12CH35AEQIs R32

Klimatizácia Vivax Q ACP-12CH35AEQIs R32 je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá spojenie vysokého výkonu, energetických úspor a zlepšenej kvality vzduchu v domácnosti. S touto klimatizáciou získate nielen efektívnu reguláciu teploty vďaka 3D invertorovej technológii, ale aj zdravší vzduch vďaka pokročilým filtrovacím systémom.

416,67  bez DPH
500,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX Q ACP-12CH35AEQIs R32

Model klimatizácie Vivax Q ACP-12CH35AEQIs R32 predstavuje dokonalé spojenie inovatívneho dizajnu a vysokého výkonu, čím sa stáva ideálnym riešením pre každú domácnosť. Ponúkajúc vykurovací výkon 3,81 kW a chladiaci výkon 3,52 kW, tento model je nielen efektívny, ale aj cenovo dostupný, dokazujúc, že vysoká kvalita a moderné technológie môžu byť prístupné širšiemu okruhu užívateľov.

3D invertorová technológia je kľúčom k jeho efektívnosti, umožňujúc zariadeniu prispôsobiť sa aktuálnym potrebám a minimalizovať spotrebu energie. Filter systému, zahrňujúci katalyzátorový a prachový filter, zabezpečuje, že vzduch vo vašej domácnosti zostane čistý a bez škodlivých plynných či pevných znečisťujúcich látok.

Inteligentné funkcie, ako "I feel" a "Nasleduj ma", pridávajú ďalšiu úroveň personalizácie a efektivity, automaticky upravujúc prevádzku klimatizácie podľa aktuálnych podmienok v miestnosti alebo podľa počtu ľudí. Päťročná záruka je dôkazom záväzku spoločnosti Vivax k dlhodobej kvalite a spoľahlivosti ich produktov.

Pre technologicky zameraných užívateľov, možnosť ovládania klimatizácie cez smartfón s využitím aplikácie NethomePlus po zakúpení WiFi modulu predstavuje pridanú hodnotu, ktorá umožňuje pohodlnú a flexibilnú kontrolu nad klimatizačným systémom z akéhokoľvek miesta.

Vivax Q ACP-12CH35AEQIs R32 je tak viac než len klimatizácia – je to inteligentné riešenie pre moderný domov, ktoré ponúka pohodlie, úspory a čistotu vzduchu v elegantnom balení.

 

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené