Dizajn klimatizácie VIVAX R+ ACP-09CH25AERI+ R32

Klimatizácia Vivax R+ ACP-09CH25AERI+ R32 je špičkovým riešením pre každého, kto hľadá kombináciu vysokého výkonu, energetických úspor a zlepšenej kvality vzduchu. Vďaka pokročilej 3D invertorovej technológii tento model zaručuje optimálnu efektivitu pri chladení a vykurovaní, pričom zároveň minimalizuje spotrebu energie a znižuje vplyv na životné prostredie.

490,83  bez DPH
589,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX R+ ACP-09CH25AERI+ R32

Model klimatizácie Vivax R+ ACP-09CH25AERI+ R32 predstavuje prelom v technológii klimatizácií, stanovujúc nové štandardy vo výkone, energetických úsporách a kvalite vzduchu. S nominálnym vykurovacím výkonom 2,93 kW a chladiacim výkonom 2,64 kW, tento model je navrhnutý tak, aby splnil potreby moderných domácností, poskytujúc pritom maximálnu účinnosť.

Inovatívna 3D invertorová technológia výrazne zlepšuje výkon klimatizácie, zároveň umožňuje podstatné úspory energie. Tichý chod tejto klimatizácie zabezpečuje, že váš spánok alebo relaxácia nebudú narušené hlučným fungovaním zariadenia.

Biologický filter spolu s ionizátorom zaisťuje, že vzduch vo vašej miestnosti je nielen chladený, ale aj čistší a zdravší. To je mimoriadne výhodné pre ľudí trpiacich alergiami alebo citlivých na vzdušné nečistoty. Samočistiaci systém vnútornej jednotky navyše zabezpečuje efektívne odstránenie kondenzátu, čím znižuje potrebu manuálnej údržby a udržiava systém v optimálnom stave.

Vivax R+ ACP-09CH25AERI+ R32 tak prináša kombináciu vysokého výkonu, energetických úspor a zlepšenej kvality vnútorného prostredia, čo z neho robí ideálne riešenie pre každú domácnosť hľadajúcu pohodlie a zdravý životný štýl.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené