Dizajn klimatizácie VIVAX R+ ACP-09CH25AERI+ R32 GOLD

Funkcia "I feel" predstavuje revolučný krok v personalizácii komfortu vo vašom domove, ktorý ponúka model klimatizácie Vivax R+ ACP-09CH25AERI+ R32 GOLD. Diaľkový ovládač s integrovanými senzormi aktívne meria teplotu práve v tej časti miestnosti, kde sa nachádzate, a prispôsobuje chod klimatizácie, aby sa dosiahla optimálna teplota presne tam, kde je to potrebné.

640,83  bez DPH
769,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX R+ ACP-09CH25AERI+ R32 GOLD

Klimatizácia Vivax R+ ACP-09CH25AERI+ R32 GOLD stanovuje nové štandardy v oblasti domácej klímy, kombinujúc výnimočný výkon, energetickú úspornosť a inovatívne funkcie pre čistý vzduch. S nominálnym vykurovacím výkonom 2,93 kW a chladiacim výkonom 2,64 kW je tento model navrhnutý tak, aby poskytoval optimálne pohodlie v každom prostredí.

Pokročilá 3D invertorová technológia umožňuje klimatizácii pracovať s vysokou efektivitou, znižujúc spotrebu energie a súčasne poskytujúc rýchlu adaptáciu na zmeny teploty v miestnosti. Nehlučná prevádzka tohto modelu zabezpečuje, že váš odpočinok alebo spánok nebudú rušené, čím prispieva k harmonickému a pokojnému prostrediu vo vašom dome.

Vďaka bio filtru a ionizátoru, Vivax R+ ACP-09CH25AERI+ R32 GOLD poskytuje vylepšenú kvalitu vzduchu, odstraňujúc nečistoty, alergény a iné škodlivé látky. Tieto funkcie sú obzvlášť prospešné pre ľudí so senzitívnym dýchaním alebo alergiami, umožňujúc im dýchať čistejší a zdravší vzduch.

Samočistiaci systém vnútornej jednotky zabezpečuje, že kondenzát je efektívne odvádzaný a čistený, čím sa znižuje potreba častého údržbového servisu a udržuje jednotka v optimálnom stave.

Vivax R+ ACP-09CH25AERI+ R32 GOLD tak predstavuje ideálne riešenie pre každého, kto hľadá kombináciu elegantného dizajnu, výnimočného výkonu, energetických úspor a vylepšenej kvality vzduchu, všetko v jednom elegantnom balení.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené