Dizajnová klimatizácia VIVAX H+ ACP-18CH50AEHI+ R32 ZLATO

Predstavujeme novú klimatizáciu VIVAX H+ ACP-18CH50AEHI+ R32 GOLD, ktorá je synonymom pre pokročilý výkon, vysokú energetickú účinnosť a tichú prevádzku. S touto klimatizáciou sa dostáva inovácia do vašich domovov a kancelárií, prinášajúc nielen estetické potešenie, ale aj zlepšenie kvality života.

933,33  bez DPH
1120,00  s DPH

Model VIVAX H+ ACP-18CH50AEHI+ R32 GOLD predstavuje vrchol vývoja v oblasti klimatizácií, kde luxusný dizajn stretáva nekompromisný výkon a energetickú efektívnosť. Tento klimatizačný systém, navrhnutý s ohľadom na maximálny užívateľský komfort a zároveň minimalizáciu spotreby energie, je ideálnym riešením pre moderné domácnosti a kancelárie hľadajúce spojenie elegancie a výkonu.

Výkonná 3D invertorová technológia spolu s vysokým výkonom pri vykurovaní (5,57 kW) a chladení (5,28 kW) zaručuje rýchlu a efektívnu reguláciu teploty v akomkoľvek prostredí. Technológia Whisper Air zabezpečuje tichú prevádzku, čím umožňuje pohodlné využívanie klimatizácie aj počas nočných hodín alebo v náročných pracovných prostrediach.

Inteligentná funkcia "I feel" dynamicky reaguje na zmeny teploty v miestnosti, automaticky prispôsobujúc nastavenia pre dosiahnutie optimálnej teploty bez neustálej potreby manuálneho zásahu. Použitie ekologického plynu R32 a vysoká energetická účinnosť s triedami A+++ a A++ znamenajú nielen výrazné úspory v energetických nákladoch, ale aj šetrný prístup k životnému prostrediu.

VIVAX H+ ACP-18CH50AEHI+ R32 GOLD teda predstavuje ideálnu voľbu pre každého, kto očakáva najvyššiu úroveň pohodlia, štýlu a udržateľnosti od svojej klimatizácie.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené