Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-09CH25AERI+ R32 STRIEBORNÁ

S klimatizáciou Vivax R+ ACP-09CH25AERI+ R32 SILVER získate presnú kontrolu nad teplotou vo vašom prostredí. Inovatívna funkcia "I feel" inteligentne monitoruje a prispôsobuje teplotu podľa vašich potrieb, zaručujúc optimálne pohodlie s maximálnou energetickou účinnosťou. Využitie ekologicky šetrného plynu R32 nielenže znižuje vašu uhlíkovú stopu, ale tiež zabezpečuje vyššiu efektívnosť systému, čo vedie k značným úsporám energie.

499,17  bez DPH
599,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX R+ ACP-09CH25AERI+ R32 STRIEBORNÁ

Klimatizácia Vivax R+ ACP-09CH25AERI+ R32 SILVER prináša do vašej domácnosti revolučnú funkciu "I feel", ktorá znamená novú éru v kontrole teploty. S diaľkovým ovládačom vybaveným precíznym senzorom je teplota v miestnosti neustále monitorovaná a chod klimatizácie sa automaticky prispôsobuje podľa vašich individuálnych potrieb. Tento inteligentný prístup zabezpečuje nielen ideálne pohodlie, ale aj efektívnu spotrebu energie.

Vonkajšia jednotka s kompresorovými a kondenzátorovými ohrievačmi zaručuje vynikajúcu efektívnosť a spoľahlivosť za všetkých okolností, čo je kľúčom k dlhodobej spokojnosti užívateľov. Päťročná záruka a využitie ekologicky šetrného plynu R32 svedčia o záväzku značky Vivax k vysokým štandardom kvality a ochrane životného prostredia.

Možnosť WiFi pripojenia a ovládania prostredníctvom aplikácie NethomePlus ponúka absolútnu flexibilitu a kontrolu, umožňujúc vám nastaviť a upravovať funkcie vašej klimatizácie z akéhokoľvek miesta. Vivax R+ ACP-09CH25AERI+ R32 SILVER tak predstavuje ideálnu kombináciu inovatívnej technológie, vysokého výkonu a užívateľského pohodlia, navrhnutú s ohľadom na potreby moderného života.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené