Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-24CH70AERI+ R32

Klimatizácia Vivax R+ ACP-24CH70AERI+ R32 predstavuje inovatívne riešenie pre moderné domácnosti, kde sa spája výkon s udržateľnosťou. S využitím pokročilej 3D invertorovej technológie, tento model nie len že poskytuje vysoký výkon pre rýchle a efektívne dosiahnutie požadovanej teploty, ale tiež zaručuje významné energetické úspory.

1082,50  bez DPH
1299,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX R+ ACP-24CH70AERI+ R32

Vivax R+ ACP-24CH70AERI+ R32 redefinuje koncepciu moderného klimatizačného systému, spájajúc najnovšie technologické inovácie s elegantným dizajnom. Tento model nie len že poskytuje vynikajúci výkon s nominálnym vykurovacím výkonom 7,33 kW a chladiacim výkonom 7,03 kW, ale zároveň zaručuje rýchle a efektívne dosiahnutie požadovanej teploty, čím prináša nevídaný komfort do vašej domácnosti alebo pracovného priestoru.

S 3D invertorovou technológiou na čele, Vivax R+ ACP-24CH70AERI+ R32 maximalizuje energetickú efektívnosť, znížením spotreby energie a minimalizáciou vplyvu na životné prostredie. Jeho tichá prevádzka je výsledkom precízne navrhnutého systému Whisper Air, ktorý zabezpečuje, že vaše prostredie zostane pokojné a príjemné, ideálne pre relaxáciu alebo sústredenú prácu.

Revolučný bio filter a ionizátor výrazne zlepšujú kvalitu vnútorného vzduchu odstraňovaním alergénov, baktérií a znečisťujúcich látok, čím vytvárajú zdravšie prostredie pre všetkých obyvateľov. Inteligentná funkcia "I feel" automaticky upravuje teplotu a rýchlosť ventilátora podľa aktuálnej potreby v miestnosti, zatiaľ čo vyspelé komponenty zabezpečujú plynulú prevádzku za akýchkoľvek okolností.

Prídavná výbava ako možnosť ovládania cez WiFi a aplikácia NethomePlus poskytuje užívateľom flexibilitu a kontrolu nad ich klimatizačným systémom, kdekoľvek sú, čím Vivax R+ ACP-24CH70AERI+ R32 nielenže nastavuje nové štandardy v oblasti klimatizácie, ale aj ukazuje cestu k budúcnosti domáceho komfortu.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené