Dizajnová klimatizácia VIVAX H+ SIVÉ ZRKADLO ACP-18CH50AEHI+ R32

Model VIVAX H+ ACP-18CH50AEHI+ R32 GRAY MIRROR predstavuje vrcholný výsledok stretnutia elegantného dizajnu a výnimočného výkonu. Táto klimatizácia nie je len vizuálnym potešením pre oko vďaka svojmu štýlovému GRAY MIRROR dizajnu, ale ponúka aj špičkové technologické funkcie. S 3D invertorovou technológiou na čele, zabezpečuje efektívnu a energeticky úspornú prevádzku, optimalizujúc teplotu pre váš maximálny komfort s minimálnymi nákladmi.

933,33  bez DPH
1120,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX H+ SIVÉ ZRKADLO ACP-18CH50AEHI+ R32

VIVAX H+ ACP-18CH50AEHI+ R32 GRAY MIRROR je viac než len klimatizácia. Tento model prináša perfektnú harmóniu estetiky a funkčnosti do každého priestoru, či už domova alebo kancelárie. S vykurovacím výkonom 5,57 kW a chladiacim výkonom 5,28 kW poskytuje rýchlu a efektívnu reguláciu teploty, zatiaľ čo jeho 3D invertorová technológia zabezpečuje vysokú energetickú efektívnosť.

Tichá prevádzka vďaka Whisper Air technológii umožňuje nerušený odpočinok a relax, zatiaľ čo funkcia 3D prúdenia vzduchu a inteligentné odsávanie garantujú rovnomerné rozloženie chladu po celej miestnosti. Bio filter spolu s ionizátorom čistí vzduch od alergénov a znečisťujúcich látok, čo vytvára zdravšie prostredie pre všetkých obyvateľov. VIVAX H+ ACP-18CH50AEHI+ R32 GRAY MIRROR je teda ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie výkonu, úspory a štýlu v jednom klimatizačnom riešení.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené