Dizajnová klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI+ R32 STRIEBORNÁ

Klimatizácia Vivax R+ ACP-12CH35AERI+ R32 SILVER poskytuje ideálnu rovnováhu medzi výkonom a efektívnosťou, čím zabezpečuje vynikajúce podmienky v interiéri bez ohľadu na sezónu. S vykurovacím výkonom 3,81 kW a chladiacim výkonom 3,52 kW je tento model navrhnutý tak, aby poskytoval konzistentný komfort v domácnostiach a malých kanceláriách.

557,50  bez DPH
669,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX R+ ACP-12CH35AERI+ R32 STRIEBORNÁ

Elegantná klimatizácia Vivax R+ ACP-12CH35AERI+ R32 SILVER predstavuje ideálnu kombináciu výkonu, technologického pokroku a estetiky, ktorá definuje nový štandard v domácom chladení a vykurovaní. S vykurovacím výkonom 3,81 kW a chladiacim výkonom 3,52 kW, táto klimatizácia poskytuje vysokú efektivitu a výkon, zatiaľ čo udržiava nízku spotrebu energie, vďaka pokročilej 3D invertorovej technológii.

Tichá prevádzka a pokročilé filtračné systémy, ako sú bio filter a ionizátor, zabezpečujú čistý a zdravý vzduch vo vašom domove, ktorý je ideálny pre alergikov a ľudí citlivých na kvalitu vnútorného vzduchu. Samočistiaci mechanizmus vnútornej jednotky zaisťuje dlhodobú účinnosť a minimalizuje potrebu údržby.

Funkcia "I feel" inteligentne reaguje na zmeny teploty v miestnosti, automaticky upravuje teplotu a rýchlosť ventilátora pre optimálny komfort a energetickú účinnosť. Vonkajšia jednotka je vybavená kompresorovými a kondenzátorovými ohrievačmi, ktoré zabezpečujú stabilný výkon za všetkých podmienok, vrátane nízkych teplôt až do -25 °C, čo z tejto klimatizácie robí spoľahlivé riešenie počas celého roka.

S energetickou účinnosťou A+++ pri chladení a A++ pri vykurovaní, je Vivax R+ ACP-12CH35AERI+ R32 SILVER na čele svojej triedy, čo sa týka úspory energie. Možnosť ovládania cez aplikáciu NethomePlus prostredníctvom WiFi modulu ešte viac rozširuje pohodlie a flexibilitu používania. S päťročnou zárukou a použitím ekologickejšieho chladiva R32, Vivax R+ ACP-12CH35AERI+ R32 SILVER predstavuje vynikajúcu voľbu pre každého, kto hľadá vysokokvalitnú, energeticky účinnú a esteticky príťažlivú klimatizáciu.

 

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené