Tepelné čerpadlo VIVAX HPM-53CH155AERIs R32-3

VIVAX HPM-53CH155AERIs R32-3: Moderné tepelné čerpadlo s invertorovou technológiou a DC systémom. Dosahuje účinnosť A+++, s výkonom 15,9 kW/14,9 kW. Ponúka ekologické vykurovanie a chladenie s možnosťou WIFI ovládania pre maximálny komfort.

5482,50  bez DPH
6579,00  s DPH

Tepelné čerpadlo značky VIVAX s označením HPM-53CH155AERIs R32-3 predstavuje moderné a inovatívne riešenie pre energeticky efektívne vykurovanie a chladenie. V dnešnej dobe, keď ekológia a udržateľnosť sú kľúčové, tento model ponúka ekologicky šetrné a ekonomicky výhodné riešenie pre moderné domácnosti.

Vďaka schopnosti čerpať teplo z vonkajšieho vzduchu a efektívnemu prenosu do vodného systému vykurovania tento model prispieva k obrovským úsporám v energetických nákladoch, pričom zároveň udržuje vysoký komfort vykurovania a prípravy teplej úžitkovej vody.

Systém je navrhnutý s dôrazom na užívateľskú prijateľnosť, s intuitívnym ovládacím rozhraním, flexibilnými nastaveniami a prispôsobiteľnými krivkami klimatizácie, čo zaručuje bezproblémové používanie. Vstavaný WIFI modul prináša ďalšiu úroveň pohodlia, umožňujúc diaľkové ovládanie a monitorovanie.

Kľúčovou vlastnosťou je technológia DC Inverter, ktorá nielenže znižuje hluk, ale zároveň zvyšuje celkovú efektívnosť zariadenia. S nominálnym vykurovacím a chladiacim výkonom 15,9 kW/14,9 kW a energetickou triedou A+++ je tepelné čerpadlo VIVAX HPM-53CH155AERIs R32-3 jasnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé, efektívne a ekologické riešenie vykurovania.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené