Dizajnová klimatizácia VIVAX H+ ACP-18CH50AEHI+ R32

Klimatizácia Vivax H+ prináša do vašeho domova alebo kancelárie nielen vysoký výkon 5,57 kW, ale aj pohodlie tichého chodu a záruku čistého vzduchu vďaka inovatívnemu Bio filtru. Jej sofistikované funkcie a schopnosti zabezpečujú, že môžete vychutnať perfektne klimatizované prostredie s minimálnymi nákladmi a maximálnym komfortom. Navyše, diaľkové ovládanie prostredníctvom aplikácie NethomePlus pridáva ďalšiu úroveň pohodlia, umožňujúc vám ovládať vašu klimatizáciu kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

895,83  bez DPH
1075,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX H+ ACP-18CH50AEHI+ R32

Klimatizácia Vivax H+ ACP-18CH50AEHI+ R32 je skutočnou inováciou v oblasti klimatizačných systémov, ktorá prináša neprekonateľný výkon a energetickú efektívnosť do každej domácnosti či kancelárie. Tento model je vybavený špeciálnou 3D invertorovou technológiou, ktorá zabezpečuje optimálnu reguláciu teploty, zatiaľ čo súčasne ponúka významné energetické úspory.

Tichý chod je kľúčom k neprerušenému pohodliu, či už počas dňa alebo noci, vďaka čomu je Vivax H+ ACP-18CH50AEHI+ R32 ideálny pre každé prostredie, kde je požiadavka na minimálny hluk. Systém Whisper Air a inteligentné prúdenie vzduchu zabezpečujú, že vzduch je distribuovaný rovnomerne a efektívne po celom priestore, zatiaľ čo bio filter a ionizátor pracujú na odstránení alergénov a znečisťujúcich látok, čím zabezpečujú čistotu a sviežosť vzduchu.

Inovatívna funkcia "Cítim" intuitívne reaguje na zmeny v miestnosti a prispôsobuje sa pre neustále pohodlie, zatiaľ čo vonkajšia jednotka zabezpečuje efektívnu prevádzku aj v chladnejšom počasí. S energetickou triedou A+++ pre chladenie a A++ pre vykurovanie, táto klimatizácia nie len že zvyšuje komfort, ale tiež šetrí vašu peňaženku.

Možnosť ovládania na diaľku cez WiFi a aplikáciu NethomePlus ponúka maximálnu flexibilitu a kontrolu nad vaším klimatizačným systémom, čím Vivax H+ ACP-18CH50AEHI+ R32 stanovuje nový štandard v oblasti domáceho komfortu a technologickej inovácie.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené