Dizajnová klimatizácia VIVAX M ACP-18CH50AEMIs R32

Klimatizácia Vivax M ACP-18CH50AEMIs R32 je špičkovým príkladom toho, ako moderná technológia môže byť skvele kombinovaná so štýlovým dizajnom, prinášajúc do domácností nielen vysoký výkon, ale aj značné energetické úspory. Tento model je výsledkom neustáleho úsilia o inováciu, s cieľom ponúknuť spotrebiteľom optimálnu teplotnú pohodu s minimálnymi nákladmi a vplyvom na životné prostredie.

683,33  bez DPH
820,00  s DPH

Klimatizácia VIVAX M ACP-18CH50AEMIs R32

Klimatizácia Vivax M ACP-18CH50AEMIs R32 predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú spojenie vysokého výkonu, energetických úspor a estetického prínosu do svojich domovov a kancelárií. S nominálnym vykurovacím výkonom 5,57 kW a chladiacim výkonom 5,28 kW poskytuje tento model výnimočnú efektivitu a rýchlosť pri dosahovaní požadovanej teploty, čím zabezpečuje komfort počas celého roka.

Pokroková 3D invertorová technológia je kľúčom k optimalizácii výkonu a minimalizácii spotreby energie, čo činí túto klimatizáciu nielen výkonnou, ale aj ekonomickou a šetrnou k životnému prostrediu. Bio filter, kombinujúci biologický enzým a eko filter, hrá nezastupiteľnú úlohu v zlepšení kvality vzduchu v miestnosti tým, že efektívne odstraňuje prach, baktérie a iné škodlivé častice, čím podporuje zdravé dýchanie a pohodlie.

Samočistiaca funkcia predstavuje ďalšiu významnú výhodu tohto modelu, pretože automaticky odstraňuje zvyšný kondenzát z vnútornej jednotky, čo znižuje potrebu pravidelnej údržby a zároveň predlžuje životnosť zariadenia. Táto funkcia zabezpečuje, že klimatizácia Vivax M ACP-18CH50AEMIs R32 zostáva efektívna a spoľahlivá po dlhú dobu.

Kombinácia špičkového výkonu, pokročilej technológie a štýlového dizajnu robí z klimatizácie Vivax M ACP-18CH50AEMIs R32 vynikajúcu voľbu pre každého, kto si praje pridať do svojho interiéru nielen funkčnosť, ale aj moderný vzhľad, pričom neustupuje zo svojich nárokov na vysokú kvalitu a efektivitu.

Klimatizácie  a tepelné čerpadlá
Klimatizácie VIVAX logo červené